У Бахмуті затримано бойовика "ДНР", який з автоматом в руках чергував на блокпосту (ФОТО)

21.04.2017


Мешканець Часів Яру 1989 року народження на початку бойових дій ніс службу на блокпості в Бахмутському районі та, за інформацією оперативників був озброєний автоматом та гранатометом.

Чоловік в травні 2014 року добровільно вступив до лав бойовиків, за запрошенням свого знайомого. Новобранець ніс службу разом з іншими на незаконно встановленому блокпості в Бахмутському районі поблизу міста Часів Яр. З самого початку чергування проводилось з автоматичною зброєю, гранатами та гранатометом. Чергуючи на блокпосту зі своїми «колегами» він здійснював контрольно-перепускний режим, перевірку автівок та стеження за можливим пересуванням Збройних сил України.

В середині травня того ж року найманець,розчарувавшись в ідеї «руського миру» виїхав до сусіднього міста у пошуках кращого життя, проте, розчарувавшись, повернувся назад до Часів Яру. Знаходячись в місті він намагався вести звичайний спосіб життя в надії на те, що його минуле не стане відомо правоохоронцям.

В ході отримання оперативної інформації, факти участі чоловіка були підтверджені правоохоронцями та наразі він вже дав свідчення. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.260 КК України.

Бахмутський відділ поліції Донецькій області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції