На Великдень поліцейські Бахмутської опер зони обробили понад 150 викликів (ФОТО)

17.04.2017


Найбільша кількість дзвінків стосувалася побутових конфліктів та звернень інформаційного характеру. Поліцейські були готові до піку повідомлень та відреагували на кожне з них. Завдяки посиленому режиму несення служби порушень публічної безпеки не допущено.

Навантаження на роботу правоохоронців традиційно припадає на свята, і з кожним разом до поліції звертається все більше людей, що свідчить про зростання довіри до правоохоронців.

У Великдень поліцейські Бахмута, Костянтинівки та Торецька надавали громадянам допомогу 152 рази. Завдяки потужним превентивним заходам, які були введені напередодні свята у переважній більшості випадків вдалося не допустити тяжких наслідків.

Про спокій людей дбали майже весь особовий склад відділу та відділень. Поліцейські і зараз продовжують нести службу у цілодобовому режимі. Результат посиленої роботи поліції - жителі та гості міст змогли зустріти Великдень у безпеці.

Що стосується викликів поліції то зі 152 лише 12 були внесені до єдиного реєстру. Відносно 5 водіїв були складені адміністративні матеріали про керування транспортом у стані сп’яніння.

Нагадаємо, посилений варіант несення служби триває. Ситуація в області лишається спокійною та контрольованою.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції