Мешканець прифронтового с. Кодема добровільно видав правоохоронцям постріл до гранатомету (ФОТО)

12.04.2017


Побачивши оголошення про місячник добровільної здачі зброї, чоловік повідомив правоохоронцям про небезпечну знахідку, яку він вже встиг принести до себе додому. Згідно діючого законодавства, після перевірки чоловік не притягуватиметься до кримінальної відповідальності.

Протягом місяця, на території обслуговування Бахмутського відділу поліції, як і по всій Україні проходить місячник добровільної здачі зброї, під час якого громадяни можуть здавати до органів дозвільної системи чи територіальних органів поліції незареєстровану вогнепальну зброю, боєприпаси та при цьому мати можливість уникнути кримінальної відповідальності.

Слушною нагодою скористався 55-річний кодемчанин. Він розповів поліцейським, що знайшов небезпечний предмет поблизу лісосмуги, але спочатку приніс його до дому. Однак прочитавши оголошення про місячник добровільної здачі зброї в газеті,  чоловік звернувся до співробітників поліції.

Боєприпас було вилучено військовими саперами, загрозу нейтралізовано.

Окрім того, нагадуємо, що громадяни, які добровільно здали зброю, боєприпаси, вибухові речовини та пристрої у будь-який момент, звільняються від кримінальної відповідальності, передбаченої ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України, санкція якої  передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 7 років.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції