Мешканець Часів Яру підірвався, розбираючи боєприпаси(ФОТО)

29.03.2017


Трагедія сталося сьогодні вранці. 50-річний чоловік підірвався в полі поблизу м. Часів Яр Бахмутського району. За попередніми даними, причиною вибуху стала детонація снаряду від протитанкового гранатомету.

 

Трагічний випадок став результатом легковажного ставлення до вибухонебезпечних предметів.

Сьогодні вранці місцевий мешканець пішов збирати металобрухт в лісосмузі поблизу населеного пункту, ймовірно, там він і знайшов постріл від РПГ. Чоловік забрав боєприпас із собою, замість того, щоб повідомити про небезпечну знахідку правоохоронцям.

Дорогою до населеного пункту на відстані близько 300 метрів до житлових будинків він вирішив розібрати боєприпас, використовуючи при цьому молоток, в результаті чого пристрій здетонував.

Чоловік загинув на місці, інших жертв, яких могло бути більше, на щастя, немає.

На місці працює слідчо-оперативна група Бахмутського відділу поліції. Під час огляду території правоохоронці знайшли фрагменти гранатометногопострілу.

Поліція в черговий раз закликає мешканців, особливо тих, хто живе поблизу лінії розмежування, дотримуватися основних правил безпеки та в разі виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів:

- припинити роботи в районі виявлення предмета;

- негайно повідомити про знахідку в поліцію або Державну службу України з надзвичайних ситуацій;

- не підходити до предмету і не допускати інших людей;

При виявленні підозрілих предметів категорично забороняється: самостійно проводити з ними будь-які дії (торкатися, піднімати, переносити або переміщати з місця, відкривати, розбирати або наносити по ним удари, кидати їх в багаття або розводити на них вогонь тощо).

Бахмутський відділ поліції Донецькоїй області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції