Бахмутських продавців штрафують за продаж алкоголю неповнолітнім

27.03.2017


Вихідними днями співробітники Бахмутського відділу поліції зафіксували факт та склали адмінпротокол відносно продавця, який реалізував водку неповнолітнім у торгівельній точки м. Бахмута.

У м. Бахмут співробітники служби ювенальної превенції та Бахмутського відділу поліції провели перевірку дотримання суб'єктами торгівлі законодавства України в частині протидії пияцтва та паління серед неповнолітніх. 
Так, в ході рейду поліцейські виявили факт продажу двом підліткам 12 і 14 років міцного алкогольного напою. Щодо недобросовісного продавця складено адміністративний протокол за ознаками ч. 2 ст. 156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами», санкція якої передбачає накладення штрафу від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 
Правоохоронці провели роз'яснювальну роботу з іншими працівниками торговельних об'єктів, нагадавши про адміністративну відповідальність, яка чекає продавців при продажу сигарет і спиртного особам, які не досягли 18-річного віку. Також працівники ювенальної превенції попередили громадян, що, в разі порушення вимог чинного законодавства, крім накладання штрафних санкцій, власникам торгових закладів загрожує позбавлення ліцензії.
«Незважаючи на постійні перевірки місцевих магазинів, — розповідає старший інспектор ювенельної превенції Бахмутського відділу поліції майор поліції Дмитро Пономаренко — деякі продавці, задля своєї наживи, продовжують продавати неповнолітнім спиртні напої та цигарки. Роботу в цьому напрямку ми не припинятимемо й надалі».

Бахмутський відділ поліції Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції