У БАХМУТІ ПРАВООХОРОНЦІ ТА ВИПАДКОВІ ПЕРЕХОЖІ ВРЯТУВАЛИ 13-РІЧНУ ШКОЛЯРКУ, ЯКА ХОТІЛА СТРИБНУТИ З ДАХУ

26.03.2017


Попередньо відомо, що дівчина виконувала завдання так званої «групи смерті». Її врятувати намагались однолітки та, зрозумівши, що самостійно не впораються, викликали поліцейських. Вже вдруге правоохоронці рятують життя цій дівчинці.

Бахмутська школярка 2003 року народження вже перебувала під увагою поліцейських ювенальної превенції. Місяцем раніше, з’ясувавши, що дівчинка є активною учасницею «групи смерті» і вже приступила до виконання перших завдань «квесту», співробітники поліції спільно з її матір’ю та викладачами убезпечили дівчину від трагедії, переконавши полишити всі можливі контакти з небезпечною грою.

Поліцейські провели ряд заходів у навчальному закладі, де вчиться дитина, та попередили учнів про ознаки, які можуть свідчити, що їхні друзі - у небезпеці.

Сьогодні дівчинка разом зі своєю подругою вирішила погуляти містом та пішла в район річки, де знаходяться недобудови. Вона, не пояснюючі нічого своїй подрузі, сама залізла на дах двоповерхової будівлі та, ставши на краю, вирішила стрибнути і тим самим вкоротити собі віку.

На заклики своєї подруги вона не реагувала. Страшну картину побачила компанія випадкових перехожих. Молоді хлопці та дівчата вмовляли дівчинку відмовитись від намірів, що ведуть до непоправного. Двоє хлопців навіть залізли на дах, та зрозумівши, що самі ситуацію вирішити не можуть, зателефонували до поліції.

На місце негайно прибула група швидкого реагування. Побачивши поліцейську автівку, дівчина передумала стрибати та дала руку хлопцям. Один з поліцейських заліз на дах та забрав дівчину, яка декілька секунд раніше стояла на краю стіни, та обережно спустив на землю.

Дівчина доставлена до відділу поліції та зараз із нею працюють поліцейські ювенальної превенції. Фахівці заспокоїли дитину та з’ясовують причини, які могли змусити школярку повернутися до виконання завдань адміністратора «групи смерті».

За попередньою інформацією, родина дівчинки благополучна. Але наразі поліція перевіряє всі версії.

Правоохоронці закликають батьків приділяти більше уваги своїм дітям, особливо у підлітковому віці, коли вони найбільше потребують турботи, розмовляти з ними, цікавитися проблемами. Поліцейські підкажуть, як треба поводитися у випадках, коли дитині може загрожувати небезпека.

Поліція Донеччини продовжуватиме постійну профілактичну роботу з підлітками, до якої залучає також освітян та громадські організації, аби спільними зусиллями блокувати втягнення дітей у смертельні ігри та вберегти дитячі життя.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції