Поліція Бахмута встановлює причину смерті немовляти

25.03.2017


В ніч на 25 березня до поліції надійшло повідомлення від власниці домоволодіння про те, що за місцем її мешкання помер новонароджений хлопчик її знайомої. Поліція встановлює обставини загибелі діти.

На місце терміново виїхала слідчо-оперативна група Бахмутського відділу поліції.

Під час першочергових заходів поліцейські з’ясували, що вчора мати разом із малюком, який народився 16 березня, і ще шістьма своїми дітьми, прийшла у гості до своєї знайомої. Погодувавши дитину останній раз о 23-й годині, мати пішла спати. Підійшовши до дитини близько першої години ночі, жінка помітила, що у малюка носом пішла кров, а сама дитина не подає ознак життя. Видимих слідів насилля на тілі немовляти не виявлено.

При огляді житла було встановлено, що порядок у помешканні не порушений. На обліку в поліції родина не перебувала.

Слідчим відділом Бахмутського відділу поліції попередньо трагедію кваліфіковано за п. 2 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство малолітньої дитини – з позначкою «природна смерть» ) Кримінального кодексу України. Ведеться досудове розслідування, поліція встановлює обставини смерті дитини.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції