Поліцейські Бамхута встановили горе-батьків трьох малюків, які були залишені в медичній установі (ФОТО)

24.03.2017


Двох маленьких хлопчиків та дівчинку знайшли вчора ввечері на підлозі у місцевій дитячій лікарні. Батьки покинутих малят були встановлені протягом кількох хвилин – поліцейські впізнали дітей з неблагополучної родини, з якою постійно працюють. Вже не вперше дорослі відмовляються дбати про своїх дітей.

До Бахмутського відділу поліції близько 19-00 від медиків надійшло тривожне повідомлення: на другому поверсі дитячої лікарні в м. Бахмутзнаходяться маленькі діти без нагляду дорослих. Їх  знайшли пацієнти. На вигляд двом хлопчикам та дівчинці від півтора рочків до трьох з половиною.

На місце негайно були спрямовані найближчі наряди поліції та співробітники сектору ювенальної превенції – поліцейські, які працюють з дітьми.

Правоохоронці у складі слідчо-оперативної групи, перш за все, поспілкувалися з черговим лікарем, яка повідомила, що стан здоров’я малюків задовільний, явних патологій у них не виявили.

Оглянувши одяг малюків, поліцейські знайшли в кишені куртки одного з дітлахів товарний чек з продуктового магазину. Платник розраховувався карткою, саме тому на чеку було вказано ім’я покупця. Завдяки чому особи горе-батьків були встановлені.

А через декілька хвилин на місце прибули співробітники ювенальної превенції, які відразу впізнали переляканих діточок. Побачивши знайомі обличчя правоохоронців, діти заспокоїлися та почали посміхатися.

Родина виявилася добре знайомою поліцейським. Батьки дітей - переселенці з окупованої Макіївки, ніде не працюють. Нещодавно вони вже притягувалися до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків згідно зі ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Зараз зусилля правоохоронців спрямовані на встановлення місця знаходження батьків.

Життю і здоров’ю малюків наразі нічого не загрожує. Вони перебувають під надійним наглядом медичних працівників.

Всього на Донеччині під контролем поліції зараз перебувають понад 580 сімей, в яких виховується більше 960 дітей. І щодня поліцейські виявляють нові родини, що опинилися у складних життєвих умовах.

Бахмутський відділ поліції Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції