Костянтинівських продавців штрафують за продаж алкоголю та цигарок неповнолітнім

23.03.2017


Працівники ювенальної превенції спільно з юними представниками «Ліги майбутніх поліцейських» провели рейди по магазинах і торгових точках, де продають алкоголь. Правоохоронці систематично перевіряють чи дотримуються продавці закон, що забороняє реалізацію спиртних напоїв неповнолітнім.

- Нещодавно ми ходили по вулицях, звертаючи увагу на зупинки. Адже найчастіше саме в таких місцях молодь збирається та  вживає пиво, вино і слабоалкогольні напої, - говорить начальник ювенальної превенції Костянтинівського відділення поліції Кемран Арзиманов. –Під час рейду нашу увагу привернули три дівчинки та хлопчик віком від 13 до 17 років. Всі вони вживали спиртне. Діти вказали правоохоронцям магазини і кіоски де їм продали заборонений товар.

При цьому продавці ні в кого з чотирьох підлітків ні попросили пред'явити паспорт, не спромоглися дізнатися, скільки їм років. Що є неприпустимо.

Покарання  за даний вид правопорушення передбачено ч. 2 ст. 156 КУпАП і тягне за собою штраф від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. В ході рейду були складені адмінпротоколи стосовно стосовно продавців, які порушують чинне законодавство.

Поліцейські систематично проводять роботу щодо перевірок    торговельних та розважальних закладів, з метою попередження пияцтва та тютюнокуріння серед неповнолітніх, а також виявлення осіб, що продають спиртне та тютюнові вироби дітям.

Працівники поліції вкотре звертаються до працівників торгівлі з проханням не продавати пиво, алкогольні та слабоалкогольні напої та тютюнові вироби неповнолітнім (особам, яким не виповнилося 18 років), перевіряти документи, що засвідчують вік молодої людини. Адже кожен з нас відповідає за майбутнє покоління.

А до батьків прохання — дотримуватись норм чинного законодавства, ретельніше відслідковувати проведення вільного часу дітьми, не допускати вживання ними алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

В свою чергу правоохоронці, щоб запобігти фактам вживання спиртних напоїв та куріння тютюнових виробів дітьми в учбових закладах проводять бесіди про шкоду дитячого алкоголізму і табакокуріння, а також роз'яснюють відповідальність за вживання алкогольних напоїв і куріння тютюнових виробів у громадських місцях.

Костянтинівське відділення поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції