Поліція закликає громадян з розумінням поставитися до посилених заходів безпеки

13.03.2017


За повідомленням штабу АТО, протягом останніх днів в Донецькій області значно зросла загроза проведення терористичних актів. Фіксуються спроби проникнення на територію, підконтрольну Україні, диверсійно-розвідувальних груп противника.

На стаціонарних і мобільних блокпостах, залізничних і автовокзалах посилені фільтраційні заходи щодо недопущення ввезення в зону проведення антитерористичної операції і вивезення в мирні області нелегальної зброї і вибухових речовин. Також поліцейські орієнтовані на затримання осіб, причетних до незаконних збройних формувань, або мають намір дестабілізувати обстановку в регіоні.

В умовах проведення контр диверсійних заходів будь-які спроби дестабілізації ситуації будуть припинятися у межах, встановлених законодавством. Поліція закликає громадян з розумінням поставитися до посилених перевірок, спрямованих на безпеку громадян.

Бахмутський відділ поліції Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції