У Бахмуті поліцейські затримали прихильника «ДНР», який працював помічником у командирів терористів

10.03.2017


Місцевий мешканець не тримав в руках зброю але активно приймав участь у діяльності незаконних збройних формувань. Протягом декількох місяців він виконував різноманітні вказівки командирів терористів із забезпечення незаконного референдуму, організаційних питань пов’язаних з діяльністю бандформувань та навіть разом зі своїми знайомими отримав завдання щодо трансляції телеканалів РФ з телевишки у бахмутському районі.   

Чоловік 1973 року народження вступив до лав бандформувань через те, що посварився зі своєю дружиною. У 2014 році разом зі своїми знайомими, які активно сприяли створенню та діяльності «ДНР», він приймав участь в організації незаконного референдуму. Потім ввійшовши в довіру до керівних осіб виконував різноманітні доручення, які стосувались діяльності бандформування, збір інформації про події в місті. Чоловік також разом з іншими отримав завдання налагодити трансляцію телеканалів РФ на телевізійній вишці розміщеній в Бахмуті.

В ході отримання даної інформації та відпрацювання її, факти участі правопорушника були підтверджені правоохоронцями, та наразі чоловік вже дав свідчення. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.260 КК України.

Бахмутський відділ поліції Донецької області         

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції