У Зайцевому дільничний офіцер поліції виявив нерозірваний снаряд РПГ

10.03.2017


Боєприпас було знайдено під час патрулювання території. Тут, за 25 км від окупованої Горлівки, поліцейський працює щодня, приймаючи звернення громадян, проводячи зустрічі, бесіди - і , як правило, все це відбувається в один день.

Тут, в безпосередньої близькості від Горлівки, до війни проживало майже 2 тисяч мешканців. Зараз залишилося трохи більше тисячі. Криміногенна ситуація в населеному пункті стабільна, і це все завдяки дільничному офіцеру. Щодня йому доводиться стикатися з тяжкими підлітками, чварами сусідів, сімейними скандалами, допомагати у розкритті злочинів. А коли це все поряд з «війною», то клопоту ще більше.

Так, під час патрулювання Микола Баулов на відстані 300 метрів від житлових будинків знайшов нерозірваний снаряд РПГ.

Правоохоронець негайно викликав слідчо – оперативну групу та військових саперів. Наразі смертоносний предмет вилучено, загроза для людей нейтралізовано.

Микола Баулов корінний мешканець с. Зайцево. Він учасник бойових дій, який в 2015 році виходив з оточення в м. Дебальцеве, не з чуток знає, що таке війна. Йому разом зі своїми колегами в Дебальцевому доводилося витягувати тіла загиблих мирних жителів, серед яких були і діти. Всі свої щоденні зусилля офіцер поліції спрямовує на те, аби зберегти мир і спокій у селищі.

Дільничний офіцер в прифронтовому населеному пункті - частий гість в школі. Розповідаючи кожен раз про небезпечні предмети, про алгоритм дій в разі їх виявлення, Микола Баулов кожного разу згадує жахи Дебальцевого.

-На жаль, багато дорослих людей і досі не розуміють небезпеку, яку в себе несе зброя, боєприпаси. Знаходячи гранати, патрони деякі несуть їх собі до дому, а у багатьох родини, діти. Це не припустимо. Тому моя задача, як правоохоронця - кожного разу, при кожній нагоді довести всім: і маленьким і дорослим, що зброя - це не іграшка,- каже поліцейський.

Бахмутський відділ поліції Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції