В Бахмуті молоді поліцейські прийняли участь у щотижневому загальнообласному інструктажі (ФОТО,ВІДЕО)

10.03.2017


На площі Свободи  у Бахмуті відбувся традиційний щотижневий інструктаж особового складу поліції Бахмута, в якому взяли участь молоді лейтенанти, випускники юридичних вишів.

Бурлак Антоніна і Роговик Олена - молоді лейтенанти, які сьогодні вперше заступають на службу з охорони громадського правопорядку напередодні вихідних днів. Лише кілька днів вони у Бахмуті і роблять перші кроки у професії слідчого.

Разом з ними на площі вишукувались і інші випускники вишів МВС та поліцейські, які заступили на охорону громадської безпеки у місті.

Проводячи інструктаж заступник начальника Бахмутського відділу поліції Сергій Токарєв наголосив на припинення незаконного обороту зброї, боєприпасів і вибухівки, витоку його в мирні регіони України. Крім того, першочерговим завданням є виявлення та затримання осіб, причетних до незаконного збройного формування, попередження диверсійних дій і втримання стабільної оперативної обстановки на території обслуговування.

Після інструктажу правоохоронці приступили до виконання своїх службових обов'язків. Вони у цілодобовому режимі будуть забезпечувати авто- і піше патрулювання населених пунктів, охорону об'єктів життєдіяльності, транспортний рух на блокпостах.

Бахмутський відділ поліції Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції