В Бахмуті за добу припинено два факти поставок наркотиків до СІЗО (ФОТО)

10.03.2017


В першому випадку жінка намагалась передати коноплю своєму засудженому чоловіку на день народження, а інший факт було виявлено при огляді посилки позбавленому волі від невідомого. Нелегальну діяльність задокументовано співробітниками поліції спільно з оперативниками слідчого ізолятора.

В незвичний спосіб намагалась привітати свого чоловіка з днем народження 35 - річна жінка, яка приїхала до СІЗО та намагалась переправити своєму коханому солодощі. Серед пакунків з продуктами працівниками ізолятора був знайдений згорток з речовиною рослинного походження. Жінка опиратися правоохоронцям не стала та повідомила, що передати наркотики своєму чоловіку вона вирішила особисто, щоб таким чином заарештований зміг відсвяткувати день народження у камері ізолятора.

В іншому випадку заборонену речовину було виявлено при огляді посилки від невідомого, для заарештованого 1987 року народження. Вміст коробки включав харчі, речі та ретельно замаскований у бруску господарчого мила медичний шприц з білою речовиною.

Для документування злочинів залучалась слідчо-оперативна група бахмутської поліції. Зараз оперативники встановлюють всі обставини потрапляння заборонених речовин до режимного об’єкту.

Наразі відкрито два кримінальних провадження за ч.2 ст.307 «Збут наркотичних речовин» Кримінального кодексу України, за що передбачено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції