Вилучений пістолет у Бахмуті та 2 гранатомети у Костянтинівці - результати добової роботи поліції оперативної зони (ФОТО)

03.03.2017


У Костянтинівці під час перевірки на блокпосту мікроавтобуса на пасажирському сидінні було виявлено два гранатомети, а в Бахмуті, після отримання оперативної інформації поліцейські вилучили пістолет ПМ з набоями.

У рамках превентивного відпрацювання на блокпості, який розташований поблизу м. Костянтинівка, поліцейські для перевірки зупинили мікроавтобус та звернули увагу на чоловіка, який помітно нервував.

Поліцейські запропонували водію разом оглянути автівку. І недаремно. На пасажирському сидінні замотані в пакет знаходились два гранатомети РПГ - 22. Чоловік нічого правоохоронцям не пояснив, обравши тактику мовчати та не відповідати на питання.

У Бамхуті завдяки отриманій оперативній інформації поліцейські обстежили схованку в недобудованому будинку, в якій ймовірно може знаходитись зброя і дійсно виявили ретельно схований пістолет ПМ з набоями. Зараз правоохоронці встановлюють власника схованки. 

   

Всі предмети вилучені і направлені на експертизу. За цими фактами відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. За зберігання незаконних предметів можна потрапити за ґрати на строк до 7 років.

Нагадуємо, у випадку, якщо людина добровільно здає до поліції зброю та боєприпаси, які зберігалися незаконно, вона може звільнитися від кримінальної відповідальності за це правопорушення.

Бахмутський відділ поліції Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції