В Бахмуті затримано співробітника СІЗО, що поставляв затриманим марихуану

27.02.2017


Співробітник режимного закладу доставляв наркотичний засіб позбавленим волі особам за грошову винагороду. За одну доставку мав від 500 гривень прибутку. Нелегальний «підробіток» зловмисника задокументовано співробітниками управління протидії наркозлочинності ГУНП в Донецькій області спільно з оперативниками слідчого ізолятора за сприяння органів прокуратури.

В рамках проведення загальноукраінських оперативно-превентивних заходів сьогодні "на гарячому" було задокументовано постачальника до СІЗО заборонених речовин. Наркокур’єра затримали на вході на роботу, одразу після перетину контрольно-пропускного пункту закладу. При ньому знаходились 1300 гривень та 2 стакани готових до вживання конопель. Це мала бути чергова посилка «дози», на яку чекали близько 10 наркозалежних.

Ідея такої схеми постачання наркотику до СІЗО належить одному із затриманих, який залучив до наркотрафіку своїх товаришів на волі і того, хто має безперешкодний доступ до місць позбавлення волі, – його співробітника.

В обов’язки 22-річного посередника входило доставляння «замовлення» покупцям. Усі інші організаторські процеси керувалися злочинним угрупуванням, частина осіб якого наразі встановлюється.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.307 «Збут наркотичних речовин» Кримінального кодексу України, за що передбачено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Документування нарколанцюжка, що розпочалося кілька місяців назад, триває.

Відділ комунікації поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції