Мати в лікарні, дитина - в безпеці

23.02.2017


Доки мати перебуває в пологовому будинку за 2 – річним хлопчиком залишився доглядати біологічний батько, якому пляшка горілки миліша, за рідну дитину. Дізнавшись про це, правоохоронці разом з працівниками соціальної служби міста  доставили малюка до дитячої лікарні, де за ним наглядатимуть, поки мати не зможе його забрати.

Захист дітей - пріоритетний напрямок роботи правоохоронців. Особливо коли мова йде про дітей, які за життєвих обставин опинилися в скрутному становищі.

Тривожне повідомлення надійшло співробітникам Бахмутського відділу поліції від сусідів хлопчика. Небайдужі люди повідомили, що чоловік, який ніде не працює та при цьому любить випити, зовсім не приділяє уваги дитині, яку залишила на нього мати хлопчика. Виявилося, що жінка, яка раніше не потрапляла до полі зору правоохоронців, наразі перебуває в пологовому будинку.  Окрім біологічного батька у дитини більше нікого немає, хто міг би потурбуватися про нього. Саме тому жінка залишила сина на чоловіка, сподіваючись на гідний догляд з боку дорослої людини. Однак вийшло все навпаки.

Навідавшись до місце мешкання дитини, правоохоронці помітили, що від чоловіка тхне спиртним,  а ось оглянути в яких умовах мешкає дитина, поліцейським не вдалося, бо їм це просто не дозволили. Поспілкувавшись з сусідами, офіцер ювенальної превенції спільно з працівниками соціальної служби міста прийняли рішення відвезти хлопчика до дитячої лікарні. Увесь шлях до медичного закладу правоохоронець  заспокоював та розважав хлопчика, пообіцявши що зовсім скоро він зможе побачити свою матусю.

На час відсутності матері дитина перебуватиме під надійним наглядом професіоналів, які зможуть попіклуватися про її життя і здоров’я. Поліцейські бажають швидко виписатися з медичного закладу матері, адже після цього вона зможе забрати дитину додому.

Бахмутський відділ поліції Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції