У Бахмуті поліцейські затримали на блокпості чоловіка, який віз рейсовим автобусом 8 гранат (ФОТО)

17.02.2017


Пасажири навіть не здогадувалися, що чоловік , який непомітно сидів на пасажирському сидінні в автобусі сполученням Бердянськ – Сєверодонецьк, перевозить боєприпаси, які можуть вибухнути будь-якої миті. Поліцейські вчасно виявили небезпечного порушника.

У рамках превентивного відпрацювання на блокпості, який розташований поблизу м. Бахмут, поліцейські для перевірки зупинили рейсовий автобус та звернули увагу на чоловіка, який помітно нервував.

Поліцейські запропонували 34-річному пасажирові разом оглянути його багаж. І недаремно. В сумці співробітники поліції виявили 8 гранат РГД-5 та Ф-1 та 6 запалів до них. Чоловік пояснив, що небезпечні предмети віз додому, аби показати своїй родині.

Боєприпаси вилучені і направлені на експертизу, а у відношенні правопорушника відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. За зберігання незаконної знахідки чоловік може потрапити за ґрати на строк до 7 років.

Нагадуємо, у випадку, якщо людина добровільно здає до поліції зброю та боєприпаси, які зберігалися незаконно, вона може звільнитися від кримінальної відповідальності за це правопорушення.

Бахмутський відділ поліції Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції