Поліцейські Бахмута затримали перехожого з бойовою гранатою в руках

14.02.2017


Не дивлячись на постійні заклики поліцейських бути відповідальними та обережними, громадяни продовжують порушувати закон та піддавати своє здоров’я та життя загрозі там, де цього легко можна було уникнути.

Вчора, до чергової частини Бахмутського відділу поліції надійшло повідомлення від місцевого мешканця про те, що містом розгулює чоловік, в руках якого знаходиться предмет схожий на гранату.

Аби попередити негативні наслідки необачного поводження з небезпечними предметами оперативний черговий, отримавши тривожне повідомлення, негайно спрямував до вказаного міста найближчий наряд поліції. Прибувши вже через декілька хвилин, правоохоронці зупинили підозрілого чоловіка.  При перевірці виявилося, що з собою він носив бойову гранату по типу Ф-1 . За словами порушника, боєприпас він тримав при собі для «впевненості». Небезпечний предмет було вилучено, а загрозу населенню - нейтралізовано.

Правоохоронці подякували чоловіку, який повідомив про небезпеку в поліцію, за активну громадську позицію та допомогу.

Попередня правова кваліфікація за вказаним фактом – ч.1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами»Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 7 років. Слідство триває.

А поліція Донеччини у черговий раз закликає мешканців у прямому сенсі не грати з вогнем, піддаючи небезпеці власне життя та життя оточуючих. Нагадуємо, що люди, які добровільно здають правоохоронцям зазначені предмети, звільняються від кримінальної відповідальності.

 Бахмутський відділ поліції Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції