Правоохоронці Бахмута виявили на почті посилку з забороненою речовиною

09.02.2017


Завдяки постійному чергуванню в пунктах прийому та відправки вантажів поліцейським вдається виявити та припинити ряд кримінальних правопорушень.

Так, увагу поліцейського, який чергував у поштовому відділенні  привернув один з клієнтів, який отримував посилку. Помітивши поліцейського, чоловік занервував. Правоохоронець запропонував оглянути отриманий вантаж. Під час огляду посилки серед речей було виявлено поліетиленовий пакет, в якому знаходилась речовина рослинного походження з характерним запахом коноплі. Одержувач посилки пояснив, що посилку отримав від невідомого чоловіка, і про її вміст йому нічого невідомо.

Правдивість його свідчень буде встановлена під час досудового розслідування.

Наркотик вилучено та направлено на експертизу.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Максимальна санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.

Бахмутський відділ поліції Донецькій області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції