На автовокзалі Бахмута правоохоронці вилучили гранату

01.02.2017


Завдяки пильності правоохоронців вдалося попередити можливі трагічні наслідки у місці масового скупчення людей та попередити перевезенню боєприпасу на мирну територію України. Гранату Ф-1 з запалом поліцейські виявили у нетверезого пасажира. Боєприпас вилучено, з ними зараз працюють експерти.

Авто- та залізничний вокзали є стратегічно важливими об'єктами і знаходяться під пильною увагою правоохоронців. З метою недопущення потрапляння до мирної території із зони АТО нелегальної зброї, боєприпасів і вибухових речовин цілодобово несуть службу поліцейські і додані сили.

Так, сьогодні в районі автовокзалу увагу правоохоронців привернув нетверезий чоловік. Останній, при появі працівників поліції почав помітно нервувати. Причиною його занепокоєння став боєприпас, який він намагався перевезти на мирну територію.

Негайно на місце пригоди прибула слідчо - оперативна група та вибухотехніки.

Встановлено, що  55- річний мешканець Харківської області сьогодні збирався їхати додому. При огляді його речей, в присутності понятий, у зовнішній кишені куртки було виявлено паперовий згорток, в якому знаходився корпус від гранати Ф-1. А у внутрішній кишені верхнього одягу – запал від гранати.

Наразі правоохоронці з'ясовують, з якою метою чоловік перевозив небезпечний багаж, а експерти досліджують вилучені предмети. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», за що передбачено до 7 років позбавлення волі. А за появу в громадському місці у п’яному вигляді стосовно правопорушника був складений адміністративний протокол за ст.. 178 КУпАП.

Бахмутський відділ поліції Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції