На КПВВ «Майорське» затриманий бойовик з позивним «Крутий»

01.02.2017


Після сварки з дружиною та під впливом російських пропагандистів, колишній шахтар вступив до лав так званої «ДНР». Не отримавши бажаної грошової винагороди, чоловік розчарувався в фейковій республіці та дезертував з лав незаконного збройного формування. Але жага до наживи його й погубила: чоловік вирішив перевірити чи надходить йому українська пенсія. При спробі перетнути контрольно-пропускний пункт, він був затриманий правоохоронцями.

Мешканець окупованої Макіївки, 1958 року народження, з початком окупації населених пунктів Донеччини, прийняв рішення працювати на терористів. У 2014 році, після сварки з дружиною, він піддався розвернутій  російській агітаційній компанії та добровільно вступив до лав бойовиків. Отримавши позивний «Крутий»,  чоловік разом з іншими добровольцями приїхав до Слов’янська.  Ватажки терористів поділили їх на три групи.  «Крутий» та інші охороняли продуктовий склад у місті. Базуючись в одній зі шкіл, чоловік протягом місяця з автоматом Калашникова, в камуфляжній формі без пізнавальних знаків,  відповідально виконував прикази командирів.

За місяць безоплатної «праці» бойовик зрозумів, що грошової винагороди він не дочекається. Відтоді і вирішив покинути лави «ДНР».

 Здавши автомат, нікого не попередивши про свої наміри, він добровільно покинув ряди незаконного збройного формування та повернувся до свого місця мешкання.

Нещодавно він вирішив перевірити, чи надійшла йому українська пенсія. Для цього йому було необхідно було виїхати на територію, підконтрольну Україні. Зловмисник не здогадувався, що правоохоронці документували його діяльність. На КПВВ він і був затриманий.

За фактом проводиться досудове розслідування. Відрите кримінальне провадження за ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» Кримінального кодексу України.

 Бахмутський відділ поліції Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції