У Костянтинівці поліцейські врятували чоловіку автівку, яка загорілась на під’їзді до блокпосту (ФОТО)

25.01.2017


Поліцейські, під час несення служби на блокпосту, що розташований на в’їзді в місто, побачили мікроавтобус, який під’їжджав до пункту перевірки, з-під капоту якого йшов дим. Миттєво зреагувавши, один із правоохоронців зупинив автівку та вогнегасником загасив пожежу, врятувавши чоловіку транспортний засіб від повного знищення.

В своїй професійній діяльності правоохоронці Донеччини дуже часто надають різноманітну допомогу громадянам: рятують життя, витягають автівки зі снігових заметів, допомагають самотнім пенсіонерам, особливо мешканцям прифронтових територій. Наступний випадок не став виключенням і, завдяки миттєвим діям поліцейського, вдалося врятувати чоловіку автівку, яка за лічені хвилини могла бути знищена вщент вогнем.

Так, вчора, поліцейські під час несення служби на блокпосту, що розташований на в’їзді в Костянтинівку, побачили мікроавтобус, який під’їжджав до пункту перевірки, з-під капоту якого йшов дим. Поліцейський зупинив транспорт в безпечному для оточуючих місці, вивив водія та дізнавшись, що в автівці не має жодних засобів гасіння, миттєво зреагував. Правоохоронець схопив вогнегасник, який в обов’язковому порядку знаходиться на території блокпосту та, загасив пожежу у підкапотному просторі. Таким чином, врятувавши чоловіку транспортний засіб від повного знищення.

Водій був дуже вдячним поліцейським за надану допомогу.

Костянтинівське відділення поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції