У Бахмуті попередили крадіжку в супермаркеті

24.01.2017


Зайшовши до одного місцевого супермаркету 29- річна  жінка придбала усе, що їй було потрібно: починаючи від продуктів харчування, закінчуючи предметами побутової хімії та косметики. Пройшовшись по магазину, вона зібрала повний візок різних товарів. На касі покупчиня розрахувалась лише за частину придбаного товару. При цьому більшу частину товару вона склала до пакету, який намагалася пронести  поза охорони, оминаючи сканер штрих коду. Охоронець запідозрив неладне і зупинив підозрілу покупницю при виході з фреш-маркету. З'ясувалося, що жінка не доплатили майже 1300 гривень.

Від зустрічі з правоохоронцями жіночці уникнути не вдалося.

Відомості про цю подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.15 ч. 1 ст. 185,  «Замах на скоєння крадіжки»,  Кримінального кодексу України, за подібні дії передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.

Бахмутський відділ поліції Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції