З початку року правоохоронці виявили вже третього бойовика у прифронтовому Новолуганському

19.01.2017


Працюючи на місцевому підприємстві, молодий чоловік ретельно приховував свою причетність до бандформувань і сподівався, що його кримінальне минулє залишиться непоміченим. Бойовик був виявлений в результаті оперативно-профілактичних заходів.  Тепер на нього чекає до 8 років позбавлення волі.

22-річний мешканець Новолуганського потрапивши під вплив російських пропагандистів,  піддався ідеї «руського миру» і добровільно вступивши до лав терористі, отримав позивний «Баян». Однак чоловік вже через місяць відновив орієнтири поняття Батьківщини, злякався відповідальності за скоєне та покинув лави бойовиків.

Долучившись до лав бойовиків в квітні 2014 року молодий чоловік отримав камуфляжу форму та, озброївшись автоматом Калашникова, став «нести службу» на блокпості, розташованого поблизу м. Дебальцеве, де здійснював незаконний огляд автотранспорту та громадян.

Вже за місяць «служби» посібник терористів зрозумів, що зробив помилку та покинув банд формування. Розчарований бойовик поїхав до РФ у пошуках кращої долі. Однак почуваючи себе  людиною «другого сорту» на чужині він повернувся до рідного села, де знайшов гідну роботу. Приховуючи своє кримінальне минуле, колишній бойовик сподівався, що кримінальна сторінка його біографії залишиться непоміченою.

Але правоохоронці отримали оперативну інформацію про причетність «Баяна» на незаконних збройних формувань  і, зібравши доказову базу, вийшли на нього.

За цим фактом Бахмутським відділом поліції відкрито кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією  ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» Кримінального кодексу України. Таким чином, колишньому бойовику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Бахмутський відділ поліції Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції