Поліція Бахмута у п’яного перехожого виявила майже півкілограма наркотику

11.01.2017


Співробітники поліції регулярно проводять превентивні заходи, спрямовані на виявлення осіб, які займаються незаконним обігом наркотиків. Так, в с. Покровське поліцейськими було виявлено чоловіка, який розпивав спиртне у громадському місці. Пиякою виявився 30-річний місцевий мешканець.

Однак під час складання адміністративного протоколу було встановлено, що розпивання алкоголю у заборонених місцях не єдине його правопорушення. У присутності понятих у молодого чоловіка було виявлено та вилучено майже півкілограма наркотичної речовини - канабісу. Правопорушник переносив коноплі у трьох трилітровій і півлітровій банках.

Правопорушник розповів, що вирішив переховати наркотичну речовину в затишне та сухе місце, аби вберегти її від вогкості, яку зберігав на горищі покинутого домоволодіння. Однак його планам завадили правоохоронці. Чоловік пояснив, що назбирав заборонену речовину ще влітку на пустирі і зберігав її для особистого вживання, бо інколи вживав «травку» шляхом паління.


Наркотичну речовину вилучено та буде направлено на експертизу, за результатами якої діям правопорушника буде дана остаточна правова оцінка, а у відношенні власника відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до 3 років позбавлення волі.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції