У Бахмуті бойовик добровільно здався поліцейським

10.01.2017


24-річний житель прифронтового с. Миронівське всіляко приховував свою причетність до незаконних збройних формувань. Але життя без майбутнього йому набридло, і він вирішив добровільно здатися поліції. Після певної процедури перевірки на причетність до тяжких злочинів чоловік може отримати шанс на подальше життя без кримінальної відповідальності відповідно до ч. 6 ст. 260 КК України.

Поліцейські з'ясували, що в травні 2014 року фігурант добровільно вступив до лав незаконних збройних формувань "ДНР" і в цьому ж місяці 2014 року ніс "службу" на посту поблизу с. Красний Пахар, тоді ще Артемівського району, який був незаконно встановлений бойовиками.

У його обов'язки входило незаконний огляд транспорту та перевірка документів у громадян, оборона блокпоста в разі атаки Збройних сил України. З обмундирування у нього була лише каска, а ось зброю йому не довірили, тому чоловік чергував зі звичайною палицею. За весь час своєї служби найманець отримав 800 гривень. Розчарувавшись в ідеї «руського миру», молодий чоловік покинув ряди фейкової республіки, всіляко приховуючи своє кримінальне минуле.

Страх перед покаранням не полишав колишнього бойовика – він закривався вдома і намагався нікуди не виходити.

Дізнавшись, що можна добровільно здатися правоохоронцям та отримати шанс на нове життя, він прийшов до поліції.

Нагадуємо, що згідно з ч. 6 ст. 260 КК України, «звільняється від кримінальної відповідальності за цією статтею особа, яка перебувала у складі збройних формувань, за дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування органи державної влади чи органи місцевого самоврядування».

Тільки після ретельної перевірки, встановлення, що на час перебування в лавах «ДНР» він не скоював злочинів проти мирного населення, підслідний буде офіційно звільнений від кримінальної відповідальності.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції