В Бахмуті жінка сплатила гроші за телевізор, але товару так і не дочекалася

04.01.2017


До чергової частини Бахмутського відділу поліції  за допомогою звернулася 51-річна місцева мешканка. Жінка розповіла, що нещодавно вона через мережу Інтернет, замовила телевізор, але й досі не отримала свою покупку. Більше того, заявниця навіть не має можливості зв’язатися із продавцем. Як розповіла місцева мешканка, вона планувала придбати телевізор, та певний час шукала у Інтернет-мережі потрібну їй техніку. Коли ж жінка побачила оголошення про продаж, за дуже привабливу ціну, бажаної речі, вона відразу зв’язалась по телефону з контактною особою, вказаною в оголошенні, та, обговоривши деталі угоди, перевела кошти на вказаний тією ж особою рахунок, в сумі понад одинадцять тисяч гривен. Так і не дочекавшись на своє "придбання" в зазначений термін, заявниця вирішила зв’язатися з "продавцем", але все було марно – вказаний телефонний номер вже був вимкнений.

Після того як зрозуміла, що стала жертвою шахрайської схеми, звернулася до правоохоронців.
Дане повідомлення було зареєстровано та внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального Кодексу України.
Правоохоронці застерігають, що не зважаючи на зручність, купувати товари через інтернет небезпечно. Щоб не стати жертвою аферистів слід бути уважнішим до вибору та не зберігати усі гроші на одній карточці, а завести спеціальну – для покупок. Також правоохоронці радять користуватися послугою смс-сповіщення, щоб отримувати інформацію про стан рахунку.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції