В Бахмуті затримано чоловіка за грабіж та спробу зґвалтування

02.01.2017


Як з'ясувалося,у перші дні нового року потерпіла поверталася до дому з місцевого нічного закладу. Їй залишалося декілька метрів до рідної квартири, як на неї накинувся раніше невідомий чоловік. Він схопив жінку за руки та, поваливши її на підлогу в під’їзді багатоповерхівки, спробував здійснити задоволення статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням фізичного насильства по відношенню до неї. Потерпіла стала голосно кричати та стукати у двері квартир, після чого чоловік заволодів її грошима у розмірі 100 гривень,  втік у невідомому напрямку. Оговтавшись від нападу, бахмутчанка повідомила про це поліцейським, зателефонувавши з мобільного телефону.

Опрацьовавши отриману від потерпілої інформацію та провівши оперативно-розшукові заходи працівниками Бахмутського відділу поліції вже через декілька годин було затримано раніше судимого за корисливі злочини 27-річного бахмутчанина.

Наразі слідчим відділом Бахмутського відділу поліції відкриті кримінальні провадження за попередньою кваліфікацією ч. 2 ст. 186 (грабіж) та  ст. 15 ч. 2 ст. 153 ч.1 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом) Кримінального кодексу України. Санкція статті за спробу зґвалтування – до п’яти років. Проводиться досудове розслідування.

Підозрюваному затриманий в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Бахмутський відділ поліції Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції