У ПРИФРОНТОВОМУ НОВОЛУГАНСЬКОМУ ВІДКРИЄТЬСЯ ОПОРНИЙ ПУНКТ ПОЛІЦІЇ

30.12.2016


Наразі тут працює школа, де освіту здобувають 185 дітей, а дитячий садочок відвідують 85 маленьких вихованців. Також тут працює підприємство, яке забезпечує працевлаштуванням 750 чоловік, є й амбулаторія, яка може своєчасно надати допомогу пацієнтам.

Сьогодні очільник бахмутської поліції Юрій Попов разом зі своїм заступником зустрілися з місцевими мешканцями та з’ясували, яка допомога від поліції їм необхідна у першу чергу.

Поліцейські оглянули приміщення, де будуть вже найближчим часом нести службу, та зустрілися із селищним головою, якій наголосив на важливості того, аби у населеному пункті були правоохоронці, до яких можна буде звернутися будь-якої миті.

Завітав Юрій Попов і до місцевої школи. Керівник бахмутської поліції обговорив з її директором подальшу сумісну роботу та проведення спільних заходів відразу після канікул.

Загалом соціальна ситуація у селищі нормальна, хоча й нелегка. Зруйновані будівлі на околиці, які постраждали від обстрілів бойовиків, не дозволяють місцевим забути, що зовсім близько йдуть бойові дії. Та не зважаючи на це, селище продовжує жити і працювати.

Поліцейські розуміють, що тут їхня робота необхідна. Місцевим потрібна підтримка та впевненість, що їх є кому захищати зсередини. Загалом Новолуганський пункт поліції обслуговуватиме 3330 місцевих жителів та 700 переселенців з окупованої території, які можуть звертатися до правоохоронців та швидко отримувати допомогу.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

 

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції