Бахмутські ліговці прийняли участь у заході «Життя без насильства» (ФОТО)

26.12.2016


Учні старших класів шкіл міста Бахмута відвідали смарт - вечірку, яка була організована Запорізьким благодійним фондом «Посмішка дитини» у рамках проведення міжнародної акції “16 днів проти насильства ”. Тема заходу - «Життя без насильства».

Впродовж останніх років з 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить акція “16 днів проти насильства ”, в рамках якої громадськими організаціями, місцевими структурними підрозділами у справах сім’ї та молоді, центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводяться заходи з попередження і подолання насильства в сім’ї. Міжнародна акція “16 днів проти насильства ” ініційована Центром Жіночого Глобального лідерства у 1991 році з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, а також активізації діяльності державних структур і громадських організацій з метою захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.

Метою проведення заходу у Бахмуті - є привернення уваги молоді до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій до проблем насильства в сім’ї та захисту прав жінок.

У цікавій формі підліткам розповіли, яке саме буває насильство, що робити, якщо ви, ваші друзі або знайомі стали жертвою насильства та куди потрібно звертатися за допомогою. На початку вечірки учні обрали собі браслети з написом «Життя без насилля» по кольорам, таким чином вони об’єдналися в команди. Усього було десять команд, ці команди по черзі проходили локації, де діти разом з волонтерами проекту знайомилися, аналізували різні ситуації, які стосуються насильства та дізнавалися нову інформацію.

Волонтери та психологи інформували старшокласників про те, що в Україні кожна третя дівчина і кожен сьомий хлопець є жертвами сексуального насилля, також діти дізналися куди потрібно звертатися у разі, якщо вони стали потерпілими від насилля або свідками насильства. Після того, як команди пройшли усі п’ять локацій, дітей чекав фуршет, а потім була дуже весела та позитивна дискотека із розважальними конкурсами.

Єлизавета Портнова, учениця 9-Б класу НВК №11, член ГО Молодіжна Ліга Майбутніх Поліцейських, після проведення заходу зауважила: «Кожен, хто потерпає від насильства має сказати "Ні!" насильству у власній родині».

Бахмутська ліга майбутніх поліцейських

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції