Аферисти продовжують наживатись на довірливих громадянах

10.12.2016


Шахраї продовжують обманювати людей, та видурювати гроші у довірливих громадян.

Незважаючи на постійні попередження правоохоронців про різні схеми шахрайств, довірливі громадяни продовжують віддавати свої заощадження аферистам.

Так, до Бахмутського відділу поліції звернулась місцева жителька, яка розповіла, що на її мобільний телефон зателефонував невідомий та представившись працівником банку запропонував убезпечити її гроші на рахунку. Надавши всю необхідну персональну інформацію, через декілька хвилин жінка отримала СМС повідомлення про зняття грошей в сумі 6200 гривень.

Чергова історія з сумним фіналом сталася коли чоловік заказавши в мережі інтернет мобільний телефон відразу перерахував всю необхідну суму за товар. Продавець запевнив, що покупцю не треба хвилюватись, та чоловік повірив. Лишившись понад 3000 тисяч гривень ошуканий бахмутчанин вирішив звернутись до поліції.

За обома фактами відомості про подію внесенні до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Вживаються заходи для встановлення осіб, причетних до цих кримінальних правопорушень.

Працівники поліції вкотре звертаються до жителів з проханням обережніше ставитись до будь яких повідомлень та покупок крізь мережу Інтернет.

Поінформованість про дії шахраїв, пильність та увага убережуть вас та ваших рідних від матеріальних втрат і не дадуть змоги зловмисникам зірвати черговий легкий куш.

Бахмутський відділ поліції Донецької області  

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції