Поліція проводить перевірку за фактом пошкодження вікон в офісі місцевої телекомпанії

30.11.2016


До чергової частини Бахмутського відділу поліції надійшло повідомлення від депутата Сіверської районної ради та директора «Сіверського телебачення» про те, що прийшовши зранку на роботу він побачив пошкодженні вікна. Постраждалих немає.

Повідомлення про пошкодження надійшло до поліції сьогодні о 8-20.

В результаті проведеного огляду місця події було зафіксовано чотири отвори у склі у вікні кабінету. Телекомпанія знаходиться на першому поверсі житлового будинку. Після проведення первинних заходів правоохоронці встановили, що на момент події в робочих кабінетах працівників телебачення не було, постраждалих немає. За попередніми даними отвори були зроблені в результаті використання вогнепальної зброї. Наразі співробітниками Бахмутського відділу поліції проводяться заходи, спрямовані на встановлення осіб, причетних до пошкодження телестудії.

Вказаний факт внесено до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень громадян про вчинені кримінальні правопорушення та інші події Бахмутського відділу поліції. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за фактом хуліганських дій за ч. 4. ст. 296 Кримінального кодексу України.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції