Поліцейські виявили боєприпаси у чоловіка в Миронівському (ФОТО)

29.11.2016


Місцевий мешканець пояснив свою жагу до зберігання зброї простим колекціонуванням. Здетонувавши граната до гранатомету могла вбити не тільки володаря, а і на відстані до декількох десятків метрів уразити осколками оточуючих. Наразі загрозу нейтралізовано.

Правоохоронці Бахмутського відділу поліції отримали інформацію про те, що місцевий мешканець селища Миронівського зберігає за місцем мешкання боєприпаси. Направившись для перевірки поліцейські з’ясували, що чоловік відносно якого вони отримали інформацію дійсно володіє небезпечною знахідкою. Він протягом деякого часу збирав різноманітні боєприпаси прогулюючись у лісопосадці на околиці селища. Так в один із випадків він знайшов постріл до гранатомету ВОГ 17, іншого разу виявив патрони 30 штук, калібром 5.45 мм.. Також за місцем мешкання 40 річного чоловіка поліцейські виявили відстріляні гільзи різного калібру. Чоловік пояснив поліцейським, що колекціонує такого роду предмети та тримав їх виключно для себе.

Боєприпаси були вилучені правоохоронцями.

Факт попередньо кваліфіковано за ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими пристроями» Кримінального кодексу України, за що передбачено до 7 років позбавлення волі.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції