Правоохоронці Костянтинівки та Бахмута викрили серійних крадіїв товарів із супермаркетів (ФОТО)

15.11.2016


У Костянтинівці прикриваючись парасолькою, два товариші перебуваючи у великих супермаркетах міста викрадали з прилавків товари, які потім продавали. Зараз зловмисники затримані та надають свідчення.

Протягом декількох тижнів до поліції Костянтинівки надходила інформація про те, що в супермаркетах міста невідомі викрадають товар з прилавків. Правоохоронці зрозуміли, що у місті діяла група добре організованих зловмисників.

Брали крадії виключно дорогу продукцію, яку можна було б продати. Елітне спиртне, дорогу каву, приналежності для гоління, туалетну воду злочинці ховали в рукавах, капюшонах, за пояс штанів та клали також в кишені.

Товар чоловіки брали з прилавків, прикриваючись парасольками в надії на те що системи відео спостереження не допоможуть їх ідентифікувати. Деякий час правопорушники залишалися невстановленими. Та потім провівши ряд оперативних дій, правоохоронцями крадії були затримані. Ними виявились ніде не працюючі раніше судимі місцеві мешканці 1989 та 1987 років народження.

Попри те, що крадії ретельно маскувались та намагались не потрапити до об’єктивів камер спостереження, вони зараз притягуються до відповідальності по 13 фактам крадіжок.

У Бахмуті тим часом місцеві правоохоронці вийшли на слід 23 – річного чоловіка, який навіть не маскуючись здійснив декілька аналогічних злочинів. Затриманий викрадав виключно «коштовну каву», та свої дії пояснив скрутним матеріальним становищем.

За всіма фактами відкриті кримінальні провадження, передбачені ч. 2 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк 5 років.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції