Вилучені велика кількість наркотиків, бойова граната з тротиловою шашкою, та виявлено 2 нетверезих водії - результат денної роботи поліції Бахмута (ФОТО)

12.11.2016


На території Бахмута триває профілактичне відпрацювання, в якому залучено значну кількість місцевих правоохоронців. Тільки за один робочий день правоохоронці вилучили велику кількість наркотиків під час обшуку та бойову гранату з тротиловою шашкою. На порушників дорожнього руху було складено 33 адміністративних протоколу два з яких за керування транспорту в стані алкогольного сп’яніння.

Оперативними співробітниками днями була отримана інформація щодо зберігання мешканцями міста Часів Яр та селища Міньківка наркотичних речовин. Отримавши дозволи на проведення обшуків правоохоронці завітали до порушників, та в дійсності знайшли за всіма адресами заборонені зілля. А саме у мешканця Міньківки правоохоронці вилучили чотири згортки з коноплею сито та засіб для куріння наркотику. На іншій адресі цього чоловіка цілі рослини майже висушених конопель, які зберігались майже по всьому подвір’ю. У двох чоловіків мешканців Часів Яру зайшли також рослини коноплі, та паперовий згорток з речовиною готовою до вживання. яку вони ретельно сховали.

У самому Бахмуті під час нагляду за дорожнім рухом правоохоронці зупинивши автівку «таксі» в салоні виявили сумку в якій знаходились граната із запалом окремо та 200 грамів тротилу. Водій - місцевий мешканець 1984 року народження пояснив правоохоронцям, що не знає звідки в нього з’явилися небезпечні предмети. Та власника боєприпасів встановлять слідчі як і правдивість слів водія.
На порушників дорожнього руху було складено 33 адміністративних протоколу два з яких за керування транспорту в стані алкогольного сп’яніння.
Всі факти правопорушень зареєстровані та проводиться досудове розслідування.

Бахмутський відділ поліції Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції