Правоохоронці Бахмута «за гарячими слідами» затримали грабіжника

09.11.2016


Перш ніж увійти в під'їзд за своєю жертвою, раніше неодноразово судимий 26-річний місцевий житель оглядався, сподіваючись залишитися з жінкою один на один. А потім вже діяв по своїй кримінальній схемі.
У в'язниці він потрапляв і за крадіжки, і за шахрайства. Відсидівши за високим парканом, не зміг розпрощатися зі своїм темним минулим. Взявся за старе.
Коли вулиці Бахмута у вечірній час спорожніли, злочинець в центрі міста вистежив жінку. Пішов за нею. Наздогнав у безлюдному під'їзді, прямо біля її квартири, зажадав гроші. Прихопив також і документи. Зловмисник поспішив піти. Потерпіла відразу ж набрала номер поліції і розповіла про події. Правоохоронці по «гарячих» слідах затримали грабіжника. Частина викраденого вже повернуто власниці.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією ч.1 ст.186 Кримінального кодексу України, за що передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до чотирьох років.

А правоохоронці в черговий раз звертаються до громадян та нагадують, що швидке звернення до поліції при скоєнні злочину значно збільшує шанси його розкриття.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції