Поліцейські виявили боєприпас у чоловіка в Світлодарську (ФОТО)

02.11.2016


Місцевий мешканець знайшов та зберігав небезпечний предмет про всяк випадок. Здетонувавши граната до підствольного гранатомету могла вбити не тільки володаря, а і на відстані до декількох десятків метрів уразити осколками оточуючих. Наразі загрозу нейтралізовано.

Правоохоронці Бахмутського відділу поліції отримали інформацію про те, що місцевий мешканець Світлодарська зберігає бойову гранату. Направившись для перевірки поліцейські з’ясували, що чоловік відносно якого вони отримали інформацію дійсно володіє небезпечною знахідкою. Він прогулюючись у лісопосадці знайшов постріл до підствольного гранатомету ВОГ 25, та залишив собі, як розповів – про всяк випадок.

Для чого місцевий мешканець 1988 року народження зберігав такий небезпечний предмет будуть встановлювати слідчі.

Наразі загрозу нейтралізовано. Факт попередньо кваліфіковано за ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими пристроями» Кримінального кодексу України, за що передбачено до 7 років позбавлення волі.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції