68 одиниць зброї, 12 гранат, 4 снаряда та гранатомет РПГ-26 – все це мешканці добровільно здали правоохоронцям протягом місячника добровільної здачі зброї

01.11.2016


З метою виведення з обороту зброї, боєприпасів, вибухівки та інших небезпечних предметів, які незаконно зберігаються у населення, з 1 по 31 жовтня 2016 року на території Донецької області проводився місячник добровільної здачі зброї.

Так, всього за вказаний період часу мешканці Бахмутської оперативної зони добровільно здали до поліції  68 одиниць зброї. З них 36 – здали жителі Бахмута, Костянтинівки - 22 та 10 Торецька. З вказаних одиниць зброї  30-  це мисливські рушниці, 10– газові і травматичні та 3 одиниці холодної зброї. Крім того, було здано понад 12 гранат, 4 снаряда та гранатомет РПГ-26.

Перш за все завдяки взаємодії між поліцією та населенням зростає кількість громадян, які  не залишають у своїх домівках знайдені небезпечні предмети, а повідомляють про це в правоохоронні органи. Варто підкреслити що така організація роботи правоохоронців допомагає своєчасно запобігати трагічним наслідкам в результаті детонації пристроїв і вчиненню правопорушень з використанням нелегальної зброї.

Нагадуємо, що добровільна здача зброї і боєприпасів, вибухових речовин і пристроїв звільняє громадян від кримінальної відповідальності, передбаченої ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Недобросовісним власникам заборонених предметів загрожує до 7 років позбавлення волі.

На всі питання, що стосуються добровільної здачі зброї, придбання, зберігання, реєстрації зброї відповідь можна отримати за телефоном (0627) 44-58-06 або від інспекторів з контролю за обігом зброї в сфері дозвільної системи або дільничних офіцерів поліції.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції