Поліцейські Бахмута контролюють безпеку на дорогах біля шкіл міста (ФОТО)

01.11.2016


В Бахмуті біля шкіл, які розташовані на центральних вулицях міста (ЗОШ № 5 та НВК № 11 ), де завжди жвавий рух транспорту працівники поліції, які відповідають за безпеку дорожнього руху до початку занять чергують аби забезпечити безпечне пересування дітей до міст навчання. Таке чергування біля шкіл правоохоронці будуть проводити постійно на протязі усього навчального року періодично змінюючи навчальні установи.

Правоохоронці звертаються до водіїв автотранспорту з проханням не забувати, що поведінка дитини на дорозі найчастіше непередбачена, тому необхідно бути особливо уважними до маленьких учасників дорожнього руху.

З батьками - водіями, які доставляють своїх діточок до школи на особистому транспорті поліцейські проводять профілактичні бесіди, в яких нагадують, що забороняється зупиняти та ставити транспортний засіб ближче 10 метрів до пішохідного переходу та зупиняти автомобіль в другому ряду, аби висадити дитину. Зупинка з порушенням правил дорожнього руху створює аварійну ситуацію та загрозу іншим учасникам дорожнього руху. Злісних порушників правил дорожнього руху правоохоронці будуть притягувати до адміністративної відповідальності.

Пам’ятуйте, що безпека Ваших дітей, залежить у першу чергу від Вас. Не полінуйтеся ще раз нагадати дитині основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрут від дому до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання - це ваш особистий приклад поведінки.

Шановні водії! Будьте взаємно ввічливими на дорозі! Бережіть своє життя, життя своїх  близьких та оточуючих!

Бахмутський віддід поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції