У Бахмуті затриманий крадій, який спеціалізувався на квартирних крадіжках (ФОТО)

31.10.2016


Раніше неодноразово судимий за майнові злочини місцевий житель скоїв ряд крадіжок з квартир, звідки викрадав цінні речі, частину яких використовував у своїх цілях, іншу частину планував перепродати.

26-річний бахмутчанин, який раніше вже був засуджений за майнові злочини вирішив знову стани на злочинний шлях. Жага «легких грошей» і не бажання заробляти їх законним шляхом спонукала молодого чоловіка до нових крадіжок.

До злочину зловмисник старанно готувався, придивлявся до господарів, а коли власники помешкань були відсутні за місцем мешкання «йшов на діло». Вибивши двері зловмисник проникав до помешкань звідки брав все, що може стати у нагоді - починаючи від верхнього одягу закінчуючи електротехнікою. Загальний розмір заподіяної шкоди встановлюється. Частина майна вилучена правоохоронцями і після проведення слідчих дій буде повернуто законним власникам. На рахунку зловмисника, що найменше 2 доведених епізоди крадіжок з квартир, скоєних на території м Бахмут.

Правоохоронці перевіряють чоловіка на причетність до аналогічних кримінальних правопорушень.

За всіма фактами відкриті кримінальні провадження за ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Крадію загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції