Поліцейські Бахмута провели комплексне відпрацювання смт. Миронівський (ФОТО)

24.10.2016


З ранку в суботу поліцейські Бамхута були підняті по тривозі та екіпірувавшись вирушили на профілактичне відпрацювання прифронтового селища міського типу Миронівський, яке знаходитися в напрямку окупованого Дебальцево.

Миронівський це невеликий населений пункт в якому на теперішній час мешкає 7845 жителів. Під час активних бойових дій які були наприкінці 2014 та початку 2015 року багато мешканців виїхало з населеного пункту, однак на теперішній час більшість повернулись назад додому.

Дане відпрацювання проводилось з превентивним уклоном. 45 поліцейських на інструктажі були поділені на групи за окремими напрямками роботи. Так спільно з військовою службою правопорядку наряди патрулювали вулиці населеного пункту. Групи фіксації виявляли наслідки обстрілів бойовиків, та в збирали інформацію про жителів, які на зараз мешкають в населеному пункті і яким потрібна допомога. Також окремо працювала група правоохоронців за напрямком протидії злочинності та встановлення осіб, які мають наміри дестабілізувати ситуацію у населеному пункті.

За час відпрацювання поліцейські відвідали більше 900 помешкань громадян. Під час обходу, серед мешканців селища, проводилась профілактично – роз’яснювальна робота, щодо недопущення виготовлення та продажу сурогатних спиртних напоїв, недопущення фактів зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки, тощо. Доведено інформацію про місячник добровільної здачі зброї, а також населенню доводилась інформація про те, як не стати жертвою шахраїв.

Місцеві мешканці розповідають що ситуація у Миронівському на теперішній час спокійна, лише іноді чутно вибухи, та після того селище пережило на це вже не звертають уваги. Є проблеми з приміським транспортом. Всього два автобуси які їздять в напрямку Бахмута, та цього мало. Працюють навчальні заклади – школи, дитячий садочок. 

В ході відпрацювання, яке тривало з ранку до вечора поліцейські отримали інформацію від місцевого мешканця, який околиці селища знайшов постріл до гранатомету та три заряди. Небезпечна знахідка була вилучена.

У місцевого раніше судимого чоловіка 1978 року народження була вилучена наркотична речовина.

Також правоохоронцями під час обходу помешкань був виявлений чоловік 1960 року народження, який перебував у розшуку та ухилявся від суду за скоєний злочин.

Всього час перебування було складено 11 адміністративних протоколів. Поліцейські які працювали за напрямком безпеки дорожнього руху перевірили понад 30 одиниць автотранспорту.

Профілактичні заходи на території населених пунктів які розміщені на лінії розмежування триватимуть і надалі.

Бамхутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції