Правоохоронці Бахмута вдруге за останні півроку повернули додому 13- річного хлопця

20.10.2016


В липні поточного року 13- річного хлопця, який самостійно пішов з дому бабусі, правоохоронці швидко повернули в родину. Через деякий час, вже від матері цього ж парубка, знову була отримана інформація про те, що її син знову пішов з дому. Жінка самотужки намагалося його знайти, однак це не дало ніякий результатів, тому вона звернулася за допомогою до правоохоронних органів. Прикмети хлопця були передані всім підрозділам поліції та розіслані в ЗМІ. Правоохоронці перевіряли усі дружні та сімейні зв’язки втікача, проте результатів це не приносило.

Через деякий часзавдяки проведеним оперативно – розшуковим заходам нарешті вдалося отриману інформацію про те, що схожий за прикметами хлопець може перебувати в м. Одеса.  Негайно до курортного міста виїхали правоохоронці разом з матір’ю підлітка. Прибувши на адреси можливого перебування розшукуваного оперативна вдача посміхнулася поліцейським і втікач на місці був переданий матусі.   

За час перебування «дорослого» мандрівника без нагляду дорослих стосовно нього не було скоєно жодних правопорушень. По поверненню додому правоохоронці передали інформацію відносно нього до соціальних служб. Для попередження у майбутнього подібних випадків поліцейські разом із родиною втікача та соціальними службами прийняли рішення про влаштування хлопця до Парасковіївської школи-інтернат, де 24 години на добу він передуватиме під наглядом дорослих.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції