І знову у Бахмуті через недбальство матері правоохоронці вимушені були помістити дитину до медичного закладу

30.09.2016


До поліцейських Бахмута надійшло повідомлення про те, що 3 – річну дівчинку ніхто з близьких не забрав з садочка. На місце події працівники поліції по лінії роботи з дітьми. Правоохоронцями було встановлено, що 31- річна мати  малолітньої дівчинки, перебуваючи декілька днів в стані сильного алкогольного сп'яніння була не в змозі стежити за дитиною.

По прибуттю на вказану адресу представників служби у справах дітей, було прийнято спільне рішення з правоохоронцями, помістити дівчинку  до медичного закладу міста для обстеження. Відносно горе-мами правоохоронцями прийнято рішення адміністративного характеру, проведена профілактична бесіда.

Поліцейські попереджають, що у відповідності зі ст. 166 КК України "Злісне невиконання батьками, опікунами чи піклувальниками встановлених законом обов'язків по догляду за дитиною або особою, щодо якої встановлено опіка чи піклування, що спричинило тяжкі наслідки, - карається обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

                                               

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції