У Бахмуті поліцейські продовжують виявляти неблагонадійні родини

28.09.2016


Правоохоронці в тісній взаємодії з робітниками соціальних служб та медичними працівниками протягом декількох днів виявили дві родини в яких діти виховувались в дуже складних соціально побутових умовах.

Так від соціальних працівників до поліцейських надійшла інформація, що коли вони відвідували родину в якій виховується нещодавно народжена дитина. Було виявлено те що 40 - річна мати неналежним чином поводиться зі своєю донькою яку кілька діб назад народила. Правоохоронці разом зі службовцями з’ясували що цієї жінки є двоє дітей : 13 річний хлопчик та дівчина яка була народжена нещодавно. У квартирі жінки був значний безлад, антисанітарія та діти мали ознаки захворювань. Виявивши таку ситуацію малечу було направлено до медичної установи, а відносно матері відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 166 Кримінального кодексу України ( злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною) за що передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.   

В іншому випадку до поліції звернулись медичні працівники, які під час візиту до оселі, де проживає жінка 1990 року народження зі своєю малолітньою дитиною виявили що жінка перебуває у стані алкогольного сп’яніння. У будинку як і у першому випадку був значний безлад, антисанітарія та дитина мали ознаки захворювань. Поліцейські під час візиту також дізналися, що ця жінка постійно зловживає спиртними напоями та декілька разів залишала свою дитину саму без нагляду. Виявивши таку ситуацію дівчинку було направлено до медичної установи для обстеження, а з матір’ю правоохоронці та соціальні працівники проводять роботу.

Бахмутський відділ поліції Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції