Правоохоронці затримали гостя Бахмута, який обікрав мати своєї коханої (ФОТО)

26.09.2016


Три місяця назад житель 37 річний житель Київської області приїхав до своєї коханої в її рідне місто. Бахмутчанка напевне і не підозрювала про кримінальне минуле чоловіка, з яким стала жити у будинку своєї матері. Через деякий час не зійшовшись у своїх життєвих поглядах співмешканці розійшлися, однак, як з’ясувалося потім, чоловік не тільки не повернувся додому, але й вирішив залишити свій кримінальний «слід» у родині своєї коханої. Залишившись у Бахмуті зловмисник вирішив «помститись» своїй минулий родині. 

Дочекавшись моменту коли дома нікого не буде 37-річний мешканець Київської області, відкрив кватиру 52-річної матері своєї коханої і виніс звідти електротехніку після чого продав все викрадене через об’яви. Але навіть після цього жага помсти не залишила його. Тим самим шляхом зловмисник проник до житла співмешканця обкраденої жінки  і поцупивши все що приглянулося продав все тим самим шляхом.

Коли правоохоронці з’ясовували особу правопорушника, то підозра пала одразу на колишнього співмешканця жінки. Коли порушник був затриман він зізнався у скоєних злочинах та пояснив, що зважився на крадіжку через матеріальну скруту.

Майно, здобуте злочинним шляхом, вилучене та буде повернуто законним власникам, а у відношенні чоловіка відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

За скоєння такого правопорушення чоловік може відправитися за ґрати на строк до 6 років.

 

Бахмутський відділ поліції Донецької області  

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції