Оперативне відпрацювання Світлодарська – виявлено наркотики та самогон, розкриті крадіжки, знайдено мотоцикл та складено більше 10 протоколів про адмінпорушення

24.09.2016


З метою забезпечення охорони публічного порядку та безпеки громадян на території Донецької області, виявлення та припинення діяльності організованих груп і злочинних організацій, попередження вчинення тяжких і особливо тяжких злочинів їх учасниками, недопущення фактів екстремізму і сепаратизму, своєчасного реагування на можливі протиправні дії 23 вересня співробітниками Бахмутського ВП проведено комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання  Світлодарська.

Під час відпрацювання були розкриті 2  крадіжки, знайдено мотоцикл Дніпро- 1, який знаходився у розшуку, виявлено та задокументовано  факт зберігання наркотичних речовин. Також серед зареєстрованих правопорушень – 2 факти зберігання самогону.

Правоохоронці перевірили осіб, які знаходяться на профілактичному обліку. Крім того, співробітники поліції під час відпрацювання склали 13 протоколів про адміністративні правопорушення.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції