Поліцейські Бахмута врятували життя чоловіку

23.09.2016


Під час патрулювання території, прилеглої до автовокзалу, правоохоронці помітили чоловіка, який впав прямо посеред вокзальної площі на асфальтне покриття.  Поліцейські негайно ринулися до чоловіка. Пожила людина  перебувала в край важкому стані.

Поліцейський роти патрульної служби Бахмутського ВП, сержант поліції Масло Роман:

- Пульс не ощупувався ані на зап’ясті, а ні на шиї, кожні покриття були дужі бліді.  Викликавши швидку медичну допомогу ми з напарником почали надавати першочергову долікарську допомогу: за прокинули голову, розтерли мочки вух, розстібнули сорочку, аби було легше дихати. Знання, отриманні  на заняттях з медичної підготовки разом виплил в пам’яті і як виявилося потім саме це врятувало чоловіку життя- зазначає поліцейський.

Коли працівники медичної допомоги прибули на виклик чоловік вже прийшов до тями і почав реагувати на світ, голоси. Як виявилося в чоловіка різко піднявся тиск, в наслідок його запаморочило і він впав на землю без тями. Як, зазначили медики, невідкладні і правильні дії правоохоронців врятували  чоловіку життя.

В розмові з похилої людиною поліцейські з’ясували, що чоловік прибув на вокзал аби прямувати в м. Краматорськ за життєвих обставин і навіть після такого випадку ані уговори правоохоронців, ані застереження медиків не зупинили чоловіка від наміченої цілі.

Поліцейські посадили бахмутчанина в рейсовий автобус, дочекалися від’їзду, і побажали здоров’я останньому.

Треба зазначити, що всі анкетні данні чоловіка поліцейські взнали вже потім від медиків, бо  тоді їм було не до цього. Як каже Роман Масло: « Головне, що ми врятували життя людині. Після таких випадків, я вкотре переконуюсь, що роблю добру справу, і поліція - це моє покликання.» 

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції