Поліцейські виявили бахмутчанку, яка не приділяє достатньої уваги дітям

22.09.2016


До Бахмутського відділу поліції звернулася бабуся 12-річного хлопця та 10-річної дівчинки з проханням прийняти міри до їх матері, яка не тільки не приділяє достатньої уваги своїм дітям, але і дозволяє собі «прикладати руку».

У своїй щоденній роботі правоохоронці стикаються із різноманітними проявами байдужості до своїх дітей. Та найжахливіше те, що деякі батьки систематично тероризують своїх неповнолітніх дітей.

Бабуся дівчинки і хлопця звикла до скандалів і родині своєї доньки, яка геть не хоче займатися вихованням дітей, але після того, як жінка побила сина бабуся не витримала і поскаржилися правоохоронцям.

Правоохоронці негайно навідалися до родини, яка раніше не потрапляла до зору правоохоронців і не перебувала на обліку. 33-річна недбайлива матір, яка виховує дітей без чоловічої підтримку, виявилася надала перевагу спиртному. Не зважаючи на те, що діти ходять до школу, жінка закриває очі на проблеми дітей і всю свою лють вимощує на хлопцеві, якого останні часи стала не тільки ображати, але і прикладати руку.

Поспілкувавшись з маленькою дівчинкою правоохоронці виявили, що і її вихованню жінка не приділяє достатньо увагу.

Але зважаючи на те, що горе - мати раніше не притягувалося до відповідальності правоохоронці обмежилися адміністративною відповідальністю, однак відразу за двома статтями кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відносно бахмутчанки складені адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 173 -2 Кодексу про адміністративні правопорушення України та за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків стосовно виховання дітей» Кодексу України про адміністративні

Поліцейські сподіваються, що профілактичний візитнадасть помітні результати, ситуація в сім'ї змініться на краще.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції