Бахмутські правоохоронці провели для вихованців школи-інтернату урок правових знань на свіжому повітрі

21.09.2016


Тема, якої торкнулися правоохоронці – «Насильство в сім’ї», на сьогодні є однією з найбільш актуальних, адже існує чимало сімей, в яких від домашньої тиранії страждають саме діти.

Правоохоронці навідалися до школярів під час футбольної гри на стадіоні «Металург». Після напруженої спортивної боротьби поліцейські поспілкувалися з гравцями.  Під час «живого» спілкування на вулиці діти мали можливість отримати відповіді на питання, які їх турбують, а їх було чимало. Зокрема, вихованців цікавило, в чому полягає насильство в сім'ї, як уникнути конфліктних ситуацій в молодіжному оточенні, наслідки втечі з інтернату.

Співробітник поліції пояснив дітям значення правових термінів і розповів про відповідальність за протиправні діяння. Крім того, правоохоронець закликав дітей ніколи не приховувати, якщо стосовно них чиниться насильство, та звертатися в таких випадках в поліцію.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції